| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Lungime [mm] | 864 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Numar nervuri | 4 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| BMW | 11287512762 |
| NISSAN | 1172042L02 |
| NISSAN | 1172042L12 |
| NISSAN | 1172067S00 |
| NISSAN | 11720V7300 |
| NISSAN | 11720V7301 |
| NISSAN | 11720V7310 |
| NISSAN | 11720V7311 |
| NISSAN | 1192058S00 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MAPCO | 240863 |
| DAYCO | 4PK860 |
| DAYCO | 4PK862 |
| AE | MVB860R4 |
| AE | MVB870R4 |
| AE | MVB920R4 |
| CONTITECH | 4PK863 |
| CONTITECH | 4PK866 |
| CONTITECH | 4PK925 |
| PEX | 20.1080 |
| BOSCH | 1 987 947 827 |
| BOSCH | 1 987 947 896 |
| SKF | VKMV 4PK863 |
| SKF | VKMV 4PK866 |
| HB JAKOPARTS | J1045000 |
| DELPHI | MR40865 |
| METZGER | 4PK860 |
| METZGER | 4PK862 |
| MAGNETI MARELLI | 340411000866 |
| MAGNETI MARELLI | 340411000925 |
| TRISCAN | 8640 400860 |
| TRISCAN | 8640 400868 |
| TRISCAN | 8640 400923 |
| MAPCO | 240860 |
| MAPCO | 240925 |
| SWAG GERMANY | 20 92 8785 |
| JAPANPARTS | DV-4PK0865 |
| KAVO PARTS | DMV-9050 |
| FLENNOR | 4PK0860 |
| FLENNOR | 4PK0868 |
| FLENNOR | 4PK0923 |
| HUTCHINSON | 860 K 4 |
| HUTCHINSON | 865 K 4 |
| HUTCHINSON | 925 K 4 |
| NIPPARTS | J1040865 |
| SASIC | 1770011 |
| SASIC | 1770012 |
| JP GROUP | 1418100500 |
| TOPRAN GERMANY | 500 683 |
| NPS | N111N13 |
| JAPKO | 4PK855 |
| JAPKO | 4PK925 |
| STARLINE | SR 4PK925 |
| DRB | 4PK862 |
| MITSUBOSHI | 4PK860EPDM |