| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Conector conducta | clema dubla |
| Diametru [mm] | 50 |
| Lungime [mm] | 90 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| ALFA ROMEO | 46756613 |
| AUDI | 1K0253141A |
| AUDI | 1K0253141F |
| AUDI | 1K0253141L |
| AUDI | 1K0253141R |
| AUDI | 3D0253141E |
| AUDI | 893253139 |
| BMW | 18202245671 |
| CITROËN | 173613 |
| CITROËN | 173618 |
| FIAT | 46756613 |
| FIAT | 9401736189 |
| FIAT | 9456204480 |
| FIAT | 9685830680 |
| FORD | 1475479 |
| FORD | 1623210 |
| LANCIA | 46756613 |
| LANCIA | 9401736189 |
| LANCIA | 9456204480 |
| LANCIA | 9685830680 |
| NISSAN | 2067500Q0A |
| NISSAN | 2067500QAG |
| OPEL | 4408442 |
| OPEL | 4417293 |
| RENAULT | 7703083396 |
| RENAULT | 8200504652 |
| SEAT | 1K0253141L |
| SEAT | 1K0253141R |
| SEAT | 3D0253141E |
| SEAT | 893253139 |
| SKODA | 1K0253141F |
| SKODA | 1K0253141L |
| SKODA | 1K0253141R |
| SKODA | 3D0253141E |
| SKODA | 893253139 |
| VOLKSWAGEN | 1K0253141A |
| VOLKSWAGEN | 1K0253141F |
| VOLKSWAGEN | 1K0253141L |
| VOLKSWAGEN | 1K0253141R |
| VOLKSWAGEN | 3D0253141E |
| VOLKSWAGEN | 893253139 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| WALKER | 86152 |
| ERNST | 223447 |
| BOSAL | 265-687 |
| BOSAL | 265-833 |
| STARLINE | ST 224-950 |
| QWP | WEX9119 |
| QWP | WEX9121 |
| ASAM | 55562 |