| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru [mm] | 19 |
| Material | aluminiu |
| Restrictiile producatorului | FTE |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1H0611053 |
| AUDI | 6Q0611053B |
| AUDI | 6QE611053A |
| AUDI | 861611053 |
| SEAT | 1H0611053 |
| SEAT | 6Q0611053B |
| SEAT | 6QE611053A |
| SEAT | 861611053 |
| SKODA | 1H0611053 |
| SKODA | 6Q0611053B |
| SKODA | 6QE611053A |
| SKODA | 861611053 |
| VOLKSWAGEN | 1H0611053 |
| VOLKSWAGEN | 6Q0611053B |
| VOLKSWAGEN | 6QE611053A |
| VOLKSWAGEN | 861611053 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| ATE | 24.3219-0909.3 |
| HELLA | 8AW 355 532-281 |
| VALEO | 402011 |
| BOSCH | 0 986 475 433 |
| BOSCH | F 026 009 433 |
| TEXTAR | 34016900 |
| BENDIX | 212157B |
| BENDIX | 212326B |
| FTE | R19079A1 |
| QUINTON HAZELL | BWC3525 |
| QUINTON HAZELL | BWC3733 |
| FERODO | FHW030 |
| FERODO | FHW339 |
| BREMBO | A 12 179 |
| BREMBO | A 12 289 |
| PEX | 1.19.144 |
| PEX | 1.19.574 |
| DELPHI | LW44202 |
| DELPHI | LW49038 |
| MAGNETI MARELLI | 360219230088 |
| MAGNETI MARELLI | 360219230346 |
| FEBI BILSTEIN | 03619 |
| FEBI BILSTEIN | 06112 |
| TRISCAN | 8130 29012 |
| TRISCAN | 8130 29023 |
| METELLI | 04-0349 |
| METELLI | 04-0679 |
| MEYLE | 100 611 0058 |
| SWAG GERMANY | 30 90 3619 |
| SWAG GERMANY | 30 90 6112 |
| A.B.S. | 42701X |
| BRAKE ENGINEERING | WC1376BE |
| FIRST LINE | FBW1455 |
| FIRST LINE | FBW1720 |
| APEC | BCY1380 |
| REPSTAR | RPS VW03103502 |
| A.I.C. | 52523 |
| PREMIERE | FCF.408 |
| STARLINE | BH ST001 |