| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Constructie lant | lant inchis |
| Info 2 | pt. arbore cu came |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| SEAT | 03E198229A |
| SEAT | 03E198229AS1 |
| SKODA | 03E198229A |
| SKODA | 03E198229AS1 |
| VOLKSWAGEN | 03E198229A |
| VOLKSWAGEN | 03E198229AS1 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 3454028S |
| SWAG GERMANY | 99 13 0607 |
| FAI | TCK25 |
| STARLINE | TK C0099 |