BTS TURBO
| Tip compresor | Turbocompresor cu gaze de esapament |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set montaj turbocompresor
KT100080
FA1
| Set reparatie alternativ | KT100080E |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set montaj turbocompresor
T931304ABS
BTS TURBO
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ASAM
| Tip compresor | Turbocompresor cu gaze de esapament |
| Piesa noua | |
| Restrictiile producatorului | MITSUBISHI |
| Restrictiile producatorului | 49335-00500 |
| pt. numar motor | N47D20A, N47D20C |
| pt. numar motor | B47D20A, M47D204D4 |
| Specificații turbocompresor | TF035V |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu garnituri |
| pt. cod original (OE) | 11 65 8 519 477 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
KAMOKA
| Tip compresor | Turbocompresor cu gaze de esapament |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu material de atașare/fixare |
| pt. cod original (OE) | 8519477 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat