TRW
| Articol extins/Informatii de extindere | cu material de atașare/fixare |
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| Lungime totala [mm] | 361,3 |
| Tip filet | cu filet pe dreapta |
| Dimensiune filet 1 | M16x1,5 |
| Dimensiune filet 2 | M14x1,5 |
| pt. cod original (OE) | 1J0422803A |
| pt. cod original (OE) | 1J0422804A |
| Va rugam, respectati intructiunile de folosire |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Articulatie axiala cap de bara
D180221
DENCKERMANN
| Partea de montare | punte fata |
| Dimensiune filet | M14 X 1.5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Articulatie axiala cap de bara
S030011
GSP
| Dimensiune filet 1 | M14X1,5 |
| Dimensiune filet 2 | M16X1,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ASAM
| Partea de montare | punte fata |
| Dimensiune filet | M14x1,5 |
| Dimensiune filet 1 | M16x1,5 |
| lungime bieleta (mm) | 338 |
| pt. cod original (OE) | 1J0 422 803 A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Articulatie axiala cap de bara
9020059
KAMOKA
| Partea de montare | punte fata |
| pt. cod original (OE) | 1J0 422 807 C |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat