Ulei cutie automata
81 92 9934
SWAG GERMANY
| Culoare lichid de lucru | roșu |
| Capacitate [Litrii] | 1 |
| Specificatie | AISIN WARNER AW-1 |
| Specificatie | ATF AW-1 |
| Specificatie | ATF SP-II |
| Specificatie | ATF SP-II M |
| Specificatie | ATF SP-III |
| Specificatie | ATF T-IV |
| Specificatie | BMW ATF 6 |
| Specificatie | Chrysler ATF +4 |
| Specificatie | Daihatsu Alumix ATF |
| Specificatie | Dexron III |
| Specificatie | Renault ELFMATIC J6 |
| Specificatie | Fiat Tipo T-IV |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV1 |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV2 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C924-A |
| Specificatie | Honda ATF Z-I |
| Specificatie | Honda DW-1 |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-II |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-III |
| Specificatie | JASO M315 Typ 1A |
| Specificatie | Kia SP-II / SP-III |
| Specificatie | Kia SP-IV RR |
| Specificatie | Mazda ATF D-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-V |
| Specificatie | Mitsubishi SP II |
| Specificatie | Mitsubishi SP III |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic D |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic J |
| Specificatie | Nissan C/D/J |
| Specificatie | Nissan Matic S |
| Specificatie | Peugeot ATF AW-1 |
| Specificatie | Saab ATF 3309 |
| Specificatie | Subaru ATF / Special |
| Specificatie | Suzuki AW-1 |
| Specificatie | Suzuki 3309 |
| Specificatie | Suzuki 3317 |
| Specificatie | Toyota ATF WS |
| Specificatie | Toyota Type D-2/WS |
| Specificatie | Toyota Type T-II |
| Specificatie | Toyota Type T-III |
| Specificatie | Toyota Type T-IV |
| Specificatie | Toyota WS |
| Specificatie | TUTELA GI/E |
| Specificatie | TUTELA GI/V |
| Specificatie | TUTELA VI |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Ulei cutie automata
ADG05532
BLUE PRINT
| Culoare lichid de lucru | roșu |
| Capacitate [Litrii] | 1 |
| Specificatie | AISIN WARNER AW-1 |
| Specificatie | ATF AW-1 |
| Specificatie | ATF SP-II |
| Specificatie | ATF SP-II M |
| Specificatie | ATF SP-III |
| Specificatie | ATF T-IV |
| Specificatie | BMW ATF 6 |
| Specificatie | Chrysler ATF +4 |
| Specificatie | Daihatsu Alumix ATF |
| Specificatie | Dexron III |
| Specificatie | Renault ELFMATIC J6 |
| Specificatie | Fiat Tipo T-IV |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV1 |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV2 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C924-A |
| Specificatie | Honda ATF Z-I |
| Specificatie | Honda DW-1 |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-II |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-III |
| Specificatie | JASO M315 Typ 1A |
| Specificatie | Kia SP-II / SP-III |
| Specificatie | Kia SP-IV RR |
| Specificatie | Mazda ATF D-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-V |
| Specificatie | Mitsubishi SP II |
| Specificatie | Mitsubishi SP III |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic D |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic J |
| Specificatie | Nissan C/D/J |
| Specificatie | Nissan Matic S |
| Specificatie | Peugeot ATF AW-1 |
| Specificatie | Saab ATF 3309 |
| Specificatie | Subaru ATF / Special |
| Specificatie | Suzuki AW-1 |
| Specificatie | Suzuki 3309 |
| Specificatie | Suzuki 3317 |
| Specificatie | Toyota ATF WS |
| Specificatie | Toyota Type D-2/WS |
| Specificatie | Toyota Type T-II |
| Specificatie | Toyota Type T-III |
| Specificatie | Toyota Type T-IV |
| Specificatie | Toyota WS |
| Specificatie | TUTELA GI/E |
| Specificatie | TUTELA GI/V |
| Specificatie | TUTELA VI |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Ulei cutie automata
29934
FEBI BILSTEIN
| Culoare lichid de lucru | roșu |
| Capacitate [Litrii] | 1 |
| Specificatie | AISIN WARNER AW-1 |
| Specificatie | ATF AW-1 |
| Specificatie | ATF SP-II |
| Specificatie | ATF SP-II M |
| Specificatie | ATF SP-III |
| Specificatie | ATF T-IV |
| Specificatie | BMW ATF 6 |
| Specificatie | Chrysler ATF +4 |
| Specificatie | Daihatsu Alumix ATF |
| Specificatie | Dexron III |
| Specificatie | Renault ELFMATIC J6 |
| Specificatie | Fiat Tipo T-IV |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV1 |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV2 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C924-A |
| Specificatie | Honda ATF Z-I |
| Specificatie | Honda DW-1 |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-II |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-III |
| Specificatie | JASO M315 Typ 1A |
| Specificatie | Kia SP-II / SP-III |
| Specificatie | Kia SP-IV RR |
| Specificatie | Mazda ATF D-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-V |
| Specificatie | Mitsubishi SP II |
| Specificatie | Mitsubishi SP III |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic D |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic J |
| Specificatie | Nissan C/D/J |
| Specificatie | Nissan Matic S |
| Specificatie | Peugeot ATF AW-1 |
| Specificatie | Saab ATF 3309 |
| Specificatie | Subaru ATF / Special |
| Specificatie | Suzuki AW-1 |
| Specificatie | Suzuki 3309 |
| Specificatie | Suzuki 3317 |
| Specificatie | Toyota ATF WS |
| Specificatie | Toyota Type D-2/WS |
| Specificatie | Toyota Type T-II |
| Specificatie | Toyota Type T-III |
| Specificatie | Toyota Type T-IV |
| Specificatie | Toyota WS |
| Specificatie | TUTELA GI/E |
| Specificatie | TUTELA GI/V |
| Specificatie | TUTELA VI |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Ulei cutie automata
32600
FEBI BILSTEIN
| Culoare | roșu |
| Capacitate [Litrii] | 1 |
| Specificatie | MB 236.41 |
| Specificatie | Voith H55.6335.XX |
| Specificatie | Dexron VI |
| Specificatie | Mercon LV |
| Specificatie | DTFR 10B100 |
| Specificatie | MB 236.51 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Ulei de transmisie
014 019 3200
MEYLE
| Capacitate [Litrii] | 1 |
| Specificatie | ATF plus 9 |
| Specificatie | VW G 060 162 |
| Specificatie | ZF LIFEGUARDFLUID 8 |
| Specificatie | BMW L 12108 |
| Specificatie | VW G 055 540 |
| Specificatie | Fiat 9.55550-AV5 |
| Specificatie | BMW ATF 3+ |
| Specificatie | ZF LIFEGUARDFLUID 9 |
| Specificatie | HONDA ATF TYPE 3.1 |
| Specificatie | JWS3324 |
| Specificatie | ATF VI |
| Culoare | verde |
| Tip ambalaj | sticla |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat