Far
1EL 247 014-021
HELLA
| Partea de montare | dreapta |
| Verificare număr OE | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Număr de referință | 25 |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | DE |
| Constructie lampa | FF |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | fără lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Numarul functiilor luminoase | 3 |
| Numar articol par | 1EL 247 014-011 |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far
20-0733-05-2
TYC
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu motor electric |
| Versiune | Fits V- and H-System |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far
2762118
ALKAR
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Mod de operare | electric |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | Carcasa cu parte interioara neagra |
| Versiune | TIPO V |
| Numar articol par | 2761118 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far
088978
VALEO
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | dreapta |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu fază lungă (halogen) |
| TIp lampa | H7 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Presiune optica | alb |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 088977 |
| Greutate [kg] | 3,58 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far
5839962
VAN WEZEL
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 5839961 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat