Bujii
1669
NGK
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Dimensiune filet | M14 x 1,25 |
| Lungime filet [mm] | 26,5 |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | deparazitare interferenta 5 kOhm |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| pozitia scanteii (mm) | 3,0 |
| Bujie | Conexiune-SAE fixa |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FEBI BILSTEIN
| Lungime [mm] | 96 |
| Diametru interior [mm] | 62 |
| Diametru exterior [mm] | 74 |
| Culoare | galben |
| Material | plastic |
| Partea de montare | axa spate jos |
| Partea de montare | interior |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
7090526
KAMOKA
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1 |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Lungime filet [mm] | 26 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
KH16TT
DENSO
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 26,5 |
| Diametru [mm] | 14 |
| Tehnica de cuplaj | Solid SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 48 |
| Greutate brută [g] | 51 |
| articol alternativ | IKH16TT, IKH16 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat