Bujii
1578
NGK
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Dimensiune filet | M12 x 1,25 |
| Lungime filet [mm] | 26,5 |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | deparazitat, 10 kOhm |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| pozitia scanteii (mm) | 5,0 |
| Bujie | Conexiune-SAE fixa |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bucsa arbore de directie
4001457
SASIC
| pt. cod original (OE) | 7700662571 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
7090545
KAMOKA
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1 |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Lungime filet [mm] | 26 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
Z362
BERU
| Bujie | Nickel-Cupru-electroda mijlocie |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1 |
| Dimensiune filet | M12x1.25 |
| Deschidere cheie | 16mm |
| Lungime filet [mm] | 26,5 |
| Moment strangere de [Nm] | 20 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 25 |
| Rezistenta de la [kOhm] | 5 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 15 |
| Lungime ambalaj [cm] | 9 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat