Filtru combustibil
1 457 434 435
BOSCH
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Diametru [mm] | 79,5 |
| Diametru exterior 1 [mm] | 84 |
| Înaltime [mm] | 122 |
| Proportie filet iesire | M 22 x 1,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru combustibil
MF-4551
KAVO PARTS
| Înaltime [mm] | 124 |
| Diametru exterior [mm] | 84 |
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Proportie filet intrare | M22x1.5mm |
| Proportie filet iesire | M20x1.5mm |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru combustibil
30-K0-003
ASHIKA
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Lungime [mm] | 149 |
| Diametru exterior [mm] | 83 |
| Diametru de montaj [mm] | 62 |
| Filet interior (mm) | IN : M 20X1,5 OUT : |
| pt. cod original (OE) | 0K55123570A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru combustibil
J1335009
HB JAKOPARTS
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Lungime [mm] | 120 |
| Diametru exterior [mm] | 80 |
| Dimensiune filet | M20 x 1,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru combustibil
WK 815 x
MANN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Regulamentul UE privind siguranța produselor (GPSR) | IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec. |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu etansare |
| Înaltime [mm] | 121 |
| Diametru exterior [mm] | 80 |
| Proportie filet intrare | M22x1.5 |
| Proportie filet iesire | M20x1.5 |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 54 |
| Diametru exterior inel de etanșare [mm] | 65 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat