Ulei cutie automata
81 92 9934
SWAG GERMANY
| Culoare lichid de lucru | roșu |
| Capacitate [Litrii] | 1 |
| Specificatie | AISIN WARNER AW-1 |
| Specificatie | ATF AW-1 |
| Specificatie | ATF SP-II |
| Specificatie | ATF SP-II M |
| Specificatie | ATF SP-III |
| Specificatie | ATF T-IV |
| Specificatie | BMW ATF 6 |
| Specificatie | Chrysler ATF +4 |
| Specificatie | Daihatsu Alumix ATF |
| Specificatie | Dexron III |
| Specificatie | Renault ELFMATIC J6 |
| Specificatie | Fiat Tipo T-IV |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV1 |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV2 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C924-A |
| Specificatie | Honda ATF Z-I |
| Specificatie | Honda DW-1 |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-II |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-III |
| Specificatie | JASO M315 Typ 1A |
| Specificatie | Kia SP-II / SP-III |
| Specificatie | Kia SP-IV RR |
| Specificatie | Mazda ATF D-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-V |
| Specificatie | Mitsubishi SP II |
| Specificatie | Mitsubishi SP III |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic D |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic J |
| Specificatie | Nissan C/D/J |
| Specificatie | Nissan Matic S |
| Specificatie | Peugeot ATF AW-1 |
| Specificatie | Saab ATF 3309 |
| Specificatie | Subaru ATF / Special |
| Specificatie | Suzuki AW-1 |
| Specificatie | Suzuki 3309 |
| Specificatie | Suzuki 3317 |
| Specificatie | Toyota ATF WS |
| Specificatie | Toyota Type D-2/WS |
| Specificatie | Toyota Type T-II |
| Specificatie | Toyota Type T-III |
| Specificatie | Toyota Type T-IV |
| Specificatie | Toyota WS |
| Specificatie | TUTELA GI/E |
| Specificatie | TUTELA GI/V |
| Specificatie | TUTELA VI |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Ulei cutie automata
ADG05532
BLUE PRINT
| Culoare lichid de lucru | roșu |
| Capacitate [Litrii] | 1 |
| Specificatie | AISIN WARNER AW-1 |
| Specificatie | ATF AW-1 |
| Specificatie | ATF SP-II |
| Specificatie | ATF SP-II M |
| Specificatie | ATF SP-III |
| Specificatie | ATF T-IV |
| Specificatie | BMW ATF 6 |
| Specificatie | Chrysler ATF +4 |
| Specificatie | Daihatsu Alumix ATF |
| Specificatie | Dexron III |
| Specificatie | Renault ELFMATIC J6 |
| Specificatie | Fiat Tipo T-IV |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV1 |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV2 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C924-A |
| Specificatie | Honda ATF Z-I |
| Specificatie | Honda DW-1 |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-II |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-III |
| Specificatie | JASO M315 Typ 1A |
| Specificatie | Kia SP-II / SP-III |
| Specificatie | Kia SP-IV RR |
| Specificatie | Mazda ATF D-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-V |
| Specificatie | Mitsubishi SP II |
| Specificatie | Mitsubishi SP III |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic D |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic J |
| Specificatie | Nissan C/D/J |
| Specificatie | Nissan Matic S |
| Specificatie | Peugeot ATF AW-1 |
| Specificatie | Saab ATF 3309 |
| Specificatie | Subaru ATF / Special |
| Specificatie | Suzuki AW-1 |
| Specificatie | Suzuki 3309 |
| Specificatie | Suzuki 3317 |
| Specificatie | Toyota ATF WS |
| Specificatie | Toyota Type D-2/WS |
| Specificatie | Toyota Type T-II |
| Specificatie | Toyota Type T-III |
| Specificatie | Toyota Type T-IV |
| Specificatie | Toyota WS |
| Specificatie | TUTELA GI/E |
| Specificatie | TUTELA GI/V |
| Specificatie | TUTELA VI |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Ulei cutie automata
29934
FEBI BILSTEIN
| Culoare lichid de lucru | roșu |
| Capacitate [Litrii] | 1 |
| Specificatie | AISIN WARNER AW-1 |
| Specificatie | ATF AW-1 |
| Specificatie | ATF SP-II |
| Specificatie | ATF SP-II M |
| Specificatie | ATF SP-III |
| Specificatie | ATF T-IV |
| Specificatie | BMW ATF 6 |
| Specificatie | Chrysler ATF +4 |
| Specificatie | Daihatsu Alumix ATF |
| Specificatie | Dexron III |
| Specificatie | Renault ELFMATIC J6 |
| Specificatie | Fiat Tipo T-IV |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV1 |
| Specificatie | FIAT 9.55550-AV2 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C924-A |
| Specificatie | Honda ATF Z-I |
| Specificatie | Honda DW-1 |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-II |
| Specificatie | Isuzu Besco ATF-III |
| Specificatie | JASO M315 Typ 1A |
| Specificatie | Kia SP-II / SP-III |
| Specificatie | Kia SP-IV RR |
| Specificatie | Mazda ATF D-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-III |
| Specificatie | Mazda ATF M-V |
| Specificatie | Mitsubishi SP II |
| Specificatie | Mitsubishi SP III |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic D |
| Specificatie | Nissan ATF-Matic J |
| Specificatie | Nissan C/D/J |
| Specificatie | Nissan Matic S |
| Specificatie | Peugeot ATF AW-1 |
| Specificatie | Saab ATF 3309 |
| Specificatie | Subaru ATF / Special |
| Specificatie | Suzuki AW-1 |
| Specificatie | Suzuki 3309 |
| Specificatie | Suzuki 3317 |
| Specificatie | Toyota ATF WS |
| Specificatie | Toyota Type D-2/WS |
| Specificatie | Toyota Type T-II |
| Specificatie | Toyota Type T-III |
| Specificatie | Toyota Type T-IV |
| Specificatie | Toyota WS |
| Specificatie | TUTELA GI/E |
| Specificatie | TUTELA GI/V |
| Specificatie | TUTELA VI |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Ulei de transmisie
014 019 2300
MEYLE
| Capacitate [Litrii] | 1 |
| Specificatie | FORD WSS-M2C922-A1 |
| Specificatie | BMW LT 71141 |
| Specificatie | BMW LA 2634 |
| Specificatie | FORD WSS-M2C202-B |
| Specificatie | ZF TE-ML 11B |
| Specificatie | ZF TE-ML 04D |
| Specificatie | ALLISON C4 |
| Specificatie | FORD MERCON |
| Specificatie | ZF TE-ML 17C |
| Specificatie | BMW ETL 7045E |
| Specificatie | FORD WSS-M2C195-A |
| Specificatie | MAN 339 V2/Z3 |
| Specificatie | NISSAN MATIC-D |
| Specificatie | DEXRON III H |
| Specificatie | FORD WSS-M2C938-A |
| Specificatie | MAN 339 V1/Z2 |
| Specificatie | ALLISON TES 389 |
| Specificatie | FORD WSS-M2C924-A |
| Specificatie | CHRYSL ATF+3 AND +4 |
| Specificatie | ALLISON TES 295 |
| Specificatie | MB 235.71 |
| Specificatie | MB 236.6 |
| Specificatie | MB 236.9 |
| Specificatie | MB 236.10 |
| Specificatie | MB 236.11 |
| Specificatie | ZF TE-ML 02F |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B |
| Specificatie | ZF TE-ML 14C |
| Specificatie | NISSAN MATIC-J |
| Specificatie | NISSAN MATIC-K |
| Specificatie | FORD MERCON V |
| Specificatie | ZF LIFEGUARDFLUID 5 |
| Culoare | roșu |
| Tip ambalaj | sticla |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Ulei de transmisie
3687
LIQUI MOLY
| Capacitate [Litrii] | 1 |
| Tip ambalaj | bidon |
| Recomandarea producătorului uleiului | 83 22 2 152 426 |
| Recomandarea producătorului uleiului | 83 22 2 289 720 |
| Recomandarea producătorului uleiului | 83 22 2 305 396 |
| Recomandarea producătorului uleiului | 83 22 2 305 397 |
| Recomandarea producătorului uleiului | 83 22 2 355 599 |
| Recomandarea producătorului uleiului | Aisin Warner AW-1 |
| Recomandarea producătorului uleiului | ATF-PA |
| Recomandarea producătorului uleiului | BMW 83 22 0 142 516 |
| Recomandarea producătorului uleiului | Dexron VI |
| Recomandarea producătorului uleiului | Fiat 9.55550-AV5 |
| Recomandarea producătorului uleiului | Ford Mercon LV |
| Recomandarea producătorului uleiului | G 055 162 |
| Recomandarea producătorului uleiului | G 055 540 |
| Recomandarea producătorului uleiului | G 060 162 |
| Recomandarea producătorului uleiului | Honda ATF 3.1 |
| Recomandarea producătorului uleiului | Honda ATF DW-1 |
| Recomandarea producătorului uleiului | Hyundai SP-IV |
| Recomandarea producătorului uleiului | Isuzu ATF WSI |
| Recomandarea producătorului uleiului | JASO 1A-LV |
| Recomandarea producătorului uleiului | JWS 3324 (Aisin Warn |
| Recomandarea producătorului uleiului | Land Rover TYK 50005 |
| Recomandarea producătorului uleiului | M-1375.4 |
| Recomandarea producătorului uleiului | Matic P |
| Recomandarea producătorului uleiului | Mazda ATF FZ |
| Recomandarea producătorului uleiului | MB 236.12/236.14 |
| Recomandarea producătorului uleiului | Mitsubishi Dia Queen |
| Recomandarea producătorului uleiului | Nissan AT-Matic S Fl |
| Recomandarea producătorului uleiului | SP-IV-RR |
| Recomandarea producătorului uleiului | Toyota WS |
| Recomandarea producătorului uleiului | Typ 3.0 |
| Recomandarea producătorului uleiului | VW G 055 005 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat