Releu multifunctional
114 830 0002
MEYLE
| Tensiune de lucru [V] | 12 |
| Curent nominal [A] | 40 |
| Functie releu | Parbriz incalzit |
| Functie releu | Luneta incalzita |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Functie releu | Pompa, transmisie automata |
| Functie releu | Claxon |
| Functie releu | Proiector ceata |
| Functie releu | Sistem aer conditionat |
| Functie releu | Pompa combustibil |
| Functie releu | Sitsem aer secundar |
| Functie releu | pompa spalator faruri |
| Functie releu | Unitate comanda motor |
| Functie releu | Clema 87 |
| Functie releu | Clema 15 |
| Functie releu | Clema 30 |
| Functie releu | Clema 50 |
| Functie releu | Clema 75 |
| Functie releu | Cupla. ele. remorca |
| Functie releu | Incalzire compartiment cap |
| Functie releu | Tensionator centuri de siguranta |
| Functie releu | Pompa hidraulica suplimentara ulei cutie viteze (hibrid) |
| Functie releu | Amplificare frane |
| Functie releu | Electricitate centrala |
| Functie releu | Lumina intermitenta de avertizare |
| Functie releu | Instalatie de alarma |
| Functie releu | Electromotor |
| Functie releu | incalzitor independent autovehicul |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Temperatura de la [°C] | -40 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | 85 |
| Rezistenta electrica [Ohm] | 560 |
| Lungime [mm] | 27,8 |
| Latime [mm] | 27,8 |
| Înaltime [mm] | 25,4 |
| Tehnica de cuplaj | 1x 6,3 mm |
| Tehnica de cuplaj | 3x 4,8 mm |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu multifunctional
102 409
TOPRAN GERMANY
| Voltaj [V] | 12 |
| Amperaj [A] | 40 |
| pt. cod original (OE) | 141 951 253B |
| Functie releu | Contact de lucru |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu curent alimentare
75613187
HB ELPARTS
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Voltaj [V] | 12 |
| Amperaj [A] | 40 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
| Tehnica de cuplaj | 4 x 6,3 mm |
| Latime [mm] | 27,5 |
| Înaltime [mm] | 21,5 |
| Adâncime (mm) | 27,5 |
| Greutate [kg] | 0,039 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu rezistenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu limba fixare |
| Temperatura de la [°C] | -30 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | +80 |
| Tip fisa | Stecher plat |
| Numar releu | 645 |
| Functie releu | Contact de lucru |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu, curent alimentare
0 986 332 209
BOSCH
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Amperaj [A] | 30 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Temperatura de la [°C] | -40 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | 100 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu curent alimentare
34751
FEBI BILSTEIN
| Numar releu | 15 |
| Numar releu | 17 |
| Numar releu | 24 |
| Numar releu | 53 |
| Numar releu | 77 |
| Numar releu | 204 |
| Numar releu | 208 |
| Numar releu | 214 |
| Numar releu | 370 |
| Numar releu | 373 |
| Numar releu | 643 |
| Numar releu | 644 |
| Numar releu | 645 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Amperaj [A] | 30 |
| Nr. de cuplaje | 4 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Afisare 1 - 5 din 5 (1 pagini)