Bec semnalizator
032201
VALEO
| TIp lampa | P21W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Articulatie cardan
032.201
SAMPA
| Lungime [mm] | 126 |
| Diametru exterior [mm] | 44 |
| Greutate [kg] | 2,35 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bec semnalizator
8GA 002 073-121
HELLA
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
| TIp lampa | P21W |
| Culoare bec incandescent | transparent |
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21 |
| indeplineste normele ECE | R37 |
| Calitate | 10 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bec semnalizator
008506100000
MAGNETI MARELLI
| TIp lampa | P21W |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bec semnalizator
12498CP
PHILIPS
| TIp lampa | P21W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21 |
| TIp lampa | Lampă sferică |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat