Bujii
Z362
BERU
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Dimensiune filet | M12x1,25 |
| Lungime filet [mm] | 26,5 |
| Numar informatii tehnice | 12 FR-7 SE |
| Tehnica de cuplaj | SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere de [Nm] | 20 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 25 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
XU22HDR9
DENSO
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Dimensiune filet | M12x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 26,5 |
| Diametru [mm] | 12 |
| pt. cod original (OE) | A1221590003 |
| Tehnica de cuplaj | Solid SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere [Nm] | 17 |
| Masa [g] | 40 |
| Greutate brută [g] | 43 |
| articol alternativ | XUH22TT |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
OE201/T10
CHAMPION
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Bujie | Electrod central cupru |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Dimensiune filet | M12x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 26,5 |
| Numar informatii tehnice | RER8MC |
| Tehnica de cuplaj | SAE |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Rezistenta de la [kOhm] | 7 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 16 |
| Calitate/Clasa | Ni125 GE |
| pozitia scanteii (mm) | 5 |
| Moment strangere de [Nm] | 20 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 25 |
| Lungime ambalaj [cm] | 8,65 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,45 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,45 |
| Proeminenta [mm] | 3 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
XUH22TT
DENSO
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,8 |
| Dimensiune filet | M12x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 26,5 |
| Diametru [mm] | 12 |
| pt. cod original (OE) | 1WT518110 |
| Tehnica de cuplaj | Solid SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere [Nm] | 17 |
| Masa [g] | 40 |
| Greutate brută [g] | 43 |
| articol alternativ | IXUH22I, VXUH22I, IX |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
8EH 188 708-521
HELLA
| Deschidere cheie | 16 |
| Dimensiune filet | M12 x 1,25 |
| Lungime filet [mm] | 26,5 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,95 |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Moment strangere [Nm] | 20 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat