| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Filet interior (mm) | 14 x 1,5 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Restrictiile producatorului | TRW |
| Tip filet | cu filet pe dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 6Q0423811 |
| AUDI | 6Q0423811A |
| AUDI | 6Q0423811C |
| AUDI | 6Q0423811D |
| AUDI | 6RD422811 |
| AUDI | 8Z0423811A |
| SEAT | 6Q0423811 |
| SEAT | 6Q0423811A |
| SEAT | 6Q0423811C |
| SEAT | 6Q0423811D |
| SEAT | 6R0423811 |
| SEAT | 6RD422811 |
| SKODA | 6Q0423811 |
| SKODA | 6Q0423811A |
| SKODA | 6Q0423811C |
| SKODA | 6Q0423811D |
| SKODA | 6R0423811 |
| SKODA | 6RD422811 |
| VOLKSWAGEN | 5U04233811 |
| VOLKSWAGEN | 5Z0423811 |
| VOLKSWAGEN | 6Q0419811C |
| VOLKSWAGEN | 6Q0423811 |
| VOLKSWAGEN | 6Q0423811A |
| VOLKSWAGEN | 6Q0423811C |
| VOLKSWAGEN | 6Q0423811D |
| VOLKSWAGEN | 6R0423811 |
| VOLKSWAGEN | 6RD422811 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| RUVILLE | 917808 |
| MONROE | L29130 |
| QUINTON HAZELL | QR3276S |
| METZGER | 54007501 |
| FEBI BILSTEIN | 19812 |
| NK | 5034307 |
| OPTIMAL | G1-1074 |
| MAPCO | 59806 |
| MOOG | AU-ES-3721 |
| SIDEM | 57132 |
| MEYLE | 116 020 0000 |
| TRW | JTE756 |
| OCAP | 0291850 |
| A.B.S. | 230433 |
| FLENNOR | FL0963-B |
| TOPRAN GERMANY | 107 832 |
| TOPRAN GERMANY | 110 238 |
| TOPRAN GERMANY | 110 240 |
| TOPRAN GERMANY | 200 377 |
| FIRST LINE | FTR4997 |
| REINWEG | 73331 |