| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Filet exterior (mm) | M12 x 1,5 |
| Filet interior (mm) | M14 x 1,5 |
| Numar articol par | 14184 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Partea montare | Axa fata dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0422812 |
| AUDI | 1J0422812A |
| AUDI | 1J0422812C |
| SKODA | 1J0422812 |
| SKODA | 1J0422812A |
| SKODA | 1J0422812C |
| VOLKSWAGEN | 1J0422812 |
| VOLKSWAGEN | 1J0422812A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422812C |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| VEMA | 16128 |
| VEMA | 16129 |
| SPIDAN | 46922 |
| RUVILLE | 915741 |
| LEMFORDER | 17624 02 |
| MONROE | L29121 |
| BENDIX | 040682B |
| QUINTON HAZELL | QR3040S |
| PEX | 12.02.119 |
| DELPHI | TA1666 |
| METZGER | 54004702 |
| TRISCAN | 8500 29121 |
| NK | 5034754 |
| OPTIMAL | G1-543 |
| MAPCO | 59896 |
| MOOG | VO-ES-8285 |
| SIDEM | 37433 |
| MEYLE | 116 020 8283 |
| MEYLE | 116 020 8285 |
| SWAG GERMANY | 32 71 0010 |
| TRW | JTE350 |
| OCAP | 0283036 |
| FLENNOR | FL432-B |
| MGA | DR7472 |
| SASIC | 9006384 |
| FAI | SS613 |
| JP GROUP | 1144600680 |
| JP GROUP | 1144600689 |
| TOPRAN GERMANY | 107 701 |
| AUTOMEGA | 3042208121J0A |
| FIRST LINE | FTR4675 |
| FIRST LINE | FTR4690 |
| RTS | 91-00907-1 |
| BORG & BECK | BTR4675 |
| BORG & BECK | BTR4690 |
| FRAP | 1663 |
| VEMA | 16124 |
| STARLINE | 40.14.720 |
| ITN | 06-543-G1 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.06.025R |
| QWP | WSS358 |
| REINWEG | 82376 |
| PREMIERE | FDR.549 |