| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Material | plastic |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 026103485 |
| AUDI | 026103485A |
| AUDI | 030103485 |
| AUDI | 030103485A |
| AUDI | 049103485A |
| AUDI | 049103485F |
| AUDI | 06A103485C |
| AUDI | 06A103485F |
| AUDI | 06B103485B |
| AUDI | 06B103485C |
| AUDI | 077103485 |
| AUDI | 077103485A |
| FORD | 1004932 |
| FORD | 1100586 |
| FORD | 1131830 |
| FORD | 1224838 |
| FORD | 1405862 |
| FORD USA | 3M216K614BA |
| FORD USA | 95VW6765AA |
| SEAT | 026103485 |
| SEAT | 026103485A |
| SEAT | 030103485 |
| SEAT | 030103485A |
| SEAT | 049103485A |
| SEAT | 049103485F |
| SEAT | 06A103485C |
| SEAT | 06A103485F |
| SEAT | 06A103485H |
| SEAT | 06B103485B |
| SEAT | 06B103485C |
| SEAT | 077103485 |
| SEAT | 077103485A |
| SKODA | 026103485 |
| SKODA | 026103485A |
| SKODA | 030103485 |
| SKODA | 030103485A |
| SKODA | 049103485A |
| SKODA | 049103485F |
| SKODA | 06A103485C |
| SKODA | 06A103485F |
| SKODA | 06A103485H |
| SKODA | 06B103485B |
| SKODA | 06B103485C |
| SKODA | 077103485 |
| SKODA | 077103485A |
| VOLVO | 9180597 |
| VOLKSWAGEN | 026103485 |
| VOLKSWAGEN | 026103485A |
| VOLKSWAGEN | 030103485 |
| VOLKSWAGEN | 030103485A |
| VOLKSWAGEN | 049103485A |
| VOLKSWAGEN | 049103485F |
| VOLKSWAGEN | 06A103485C |
| VOLKSWAGEN | 06A103485F |
| VOLKSWAGEN | 06B103485B |
| VOLKSWAGEN | 06B103485C |
| VOLKSWAGEN | 077103485 |
| VOLKSWAGEN | 077103485A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| MEYLE | 100 103 1027 |
| SWAG GERMANY | 30 22 0001 |
| JAPANPARTS | KO-011 |
| ASHIKA | 147-00-011 |
| JP GROUP | 1113600400 |
| TOPRAN GERMANY | 100 198 |
| TOPRAN GERMANY | 108 232 |
| AUTOMEGA | 30103048506AF |
| AUTOMEGA | 30103048506BC |
| CAUTEX | 954144 |
| JAPKO | 147011 |
| METALCAUCHO | 03621 |
| VOLKSWAGEN | 06B103485C |
| MTR | MT1984 |