| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Diametru interior [mm] | 19 |
| Numar bucati necesare | 2 |
| Partea montare | Axa fata ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| FORD | 1128725 |
| FORD | 6714195 |
| FORD USA | 93BB5484AB |
| FORD USA | YS815484AA |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 411630 |
| BENDIX | 045569B |
| QUINTON HAZELL | EMB1857 |
| DELPHI | TD341W |
| METZGER | 52038808 |
| OPTIMAL | F8-6137 |
| MAPCO | 33629/2 |
| MOOG | FD-SB-6621 |
| SIDEM | 803802 |
| MEYLE | 714 671 0000 |
| SWAG GERMANY | 50 92 1855 |
| OCAP | 1214123 |
| BIRTH | 4712 |
| FLENNOR | FL5026-J |
| SASIC | 2306033 |
| FAI | SS4761 |
| JP GROUP | 1540601600 |
| JP GROUP | 1540602109 |
| TOPRAN GERMANY | 302 365 |
| CAUTEX | 080927 |
| FIRST LINE | FSK5977 |
| FIRST LINE | FSK5977K |
| BORG & BECK | BSK5977 |
| BORG & BECK | BSK5977K |
| METALCAUCHO | 04013 |
| LONGHO | 93BB-5484AB |
| QWP | WRM158 |
| REPSTAR | RP EM710.1 |