| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Dimensiune conus [mm] | 16 |
| Info 1 | cu accesorii |
| Numar articol par | JTC1181 |
| Tip legatura | brat suspensie |
| Vehicul cu volan pe stanga/dreapta | pentru volan pe stanga/dreapta |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 8K0407510A |
| AUDI (FAW) | 4GD407510A |
| AUDI (FAW) | 8KD407510 |
| AUDI (FAW) | 8KD407510A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| FIRST LINE | FCA6738 |
| RUVILLE | 935757 |
| LEMFORDER | 33895 02 |
| MONROE | L29A37 |
| BENDIX | 043295B |
| QUINTON HAZELL | QSJ3481S |
| DELPHI | TC2336 |
| FEBI BILSTEIN | 36603 |
| TRISCAN | 8500 295037 |
| NK | 5014774 |
| SIDEM | 37071 |
| MEYLE | 116 050 0165/HD |
| SWAG GERMANY | 30 93 6603 |
| OCAP | 0382653 |
| STARLINE | 12.56.702 |
| QWP | WSS1270 |
| NGH AUTOTECHNIK | NGH 01.01.039R |
| PREMIERE | FDT.637 |