| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 036905100A |
| AUDI | 036905100B |
| AUDI | 036905100C |
| AUDI | 036905100D |
| AUDI | 036905100E |
| AUDI | 036905715 |
| AUDI | 036905715A |
| AUDI | 036905715C |
| AUDI | 036905715E |
| AUDI | 036905715F |
| SEAT | 036905100A |
| SEAT | 036905100B |
| SEAT | 036905100C |
| SEAT | 036905100D |
| SEAT | 036905100E |
| SEAT | 036905715 |
| SEAT | 036905715A |
| SEAT | 036905715C |
| SEAT | 036905715E |
| SKODA | 036905100A |
| SKODA | 036905100B |
| SKODA | 036905100C |
| SKODA | 036905100D |
| SKODA | 036905100E |
| SKODA | 036905715 |
| SKODA | 036905715A |
| SKODA | 036905715C |
| SKODA | 036905715E |
| VOLKSWAGEN | 036905100A |
| VOLKSWAGEN | 036905100B |
| VOLKSWAGEN | 036905100C |
| VOLKSWAGEN | 036905100D |
| VOLKSWAGEN | 036905100E |
| VOLKSWAGEN | 036905715 |
| VOLKSWAGEN | 036905715A |
| VOLKSWAGEN | 036905715C |
| VOLKSWAGEN | 036905715E |
| VOLKSWAGEN | 036905715F |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| BERU | ZSE030 |
| LUCAS | DMB807 |
| BREMI | 20117 |
| HB ELPARTS | 19050004 |
| METZGER | 0880101 |
| FEBI BILSTEIN | 22038 |
| MAPCO | 80886 |
| MEYLE | 100 885 0040 |
| SWAG GERMANY | 30 92 2038 |
| FACET | 9.6374 |
| VEMO | V10-70-0012 |
| BBT | IC03101 |
| BOUGICORD | 157400 |
| ERA | 880006 |
| FAE | 80201 |
| STANDARD | 12727 |
| STANDARD | CP003 |
| STANDARD | IIS042 |
| KAGER | 60-0061 |
| TOPRAN GERMANY | 109 039 |
| JANMOR | JM5011 |
| MOBILETRON | CE-51 |