| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Filet exterior (mm) | M14X1.5 |
| Filet interior (mm) | M14X1.5 |
| Lungime [mm] | 310 |
| Partea montare | pe ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 6R0423803C |
| AUDI | 6R0423804C |
| SEAT | 6R0423803A |
| SEAT | 6R0423803B |
| SEAT | 6R0423803C |
| SEAT | 6R0423804A |
| SEAT | 6R0423804B |
| SEAT | 6R0423804C |
| SEAT | 6R0423810 |
| SEAT | 6R0423810A |
| SEAT | 8Z0423810G |
| SKODA | 6R0423803A |
| SKODA | 6R0423803B |
| SKODA | 6R0423804A |
| SKODA | 6R0423804B |
| VOLKSWAGEN | 6R0423803A |
| VOLKSWAGEN | 6R0423803B |
| VOLKSWAGEN | 6R0423804A |
| VOLKSWAGEN | 6R0423804B |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| FEBI BILSTEIN | 33584 |
| OPTIMAL | G0-705 |
| SIDEM | 37614 |
| MEYLE | 116 031 0008 |
| TRW | JAR960 |
| OCAP | 0595342 |
| RTS | 92-05999 |