| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Lungime [mm] | 332 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Partea montare | Axa fata ambele parti |
| Producator | Cod |
|---|---|
| SEAT | 6N0422803 |
| SEAT | 6N0422803A |
| SEAT | 6N0422803ASK |
| SEAT | 6N0422803SK |
| SEAT | 6N0422804 |
| SEAT | 6N0422804A |
| SEAT | 6N0422804ASK |
| SEAT | 6N0422804SK |
| SEAT | 6N0422810A |
| VOLKSWAGEN | 6E0422803 |
| VOLKSWAGEN | 6E0422803SK |
| VOLKSWAGEN | 6E0422804 |
| VOLKSWAGEN | 6E0422804SK |
| VOLKSWAGEN | 6E0422810 |
| VOLKSWAGEN | 6N0422803 |
| VOLKSWAGEN | 6N0422803A |
| VOLKSWAGEN | 6N0422803ASK |
| VOLKSWAGEN | 6N0422803SK |
| VOLKSWAGEN | 6N0422804 |
| VOLKSWAGEN | 6N0422804A |
| VOLKSWAGEN | 6N0422804ASK |
| VOLKSWAGEN | 6N0422804SK |
| VOLKSWAGEN | 6N0422810A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| LEMFORDER | 24802 02 |
| LEMFORDER | 24803 02 |
| LEMFORDER | 28982 01 |
| BENDIX | 040186B |
| BENDIX | 040187B |
| QUINTON HAZELL | QDL3244S |
| QUINTON HAZELL | QDL3245S |
| PEX | 12.05.236 |
| PEX | 12.05.323 |
| METZGER | 51005208 |
| METZGER | 56004702 |
| METZGER | 56004801 |
| MAPCO | 19696 |
| MAPCO | 19697 |
| MOOG | VO-AX-1715 |
| MOOG | VO-DS-3535 |
| MOOG | VO-DS-3536 |
| SIDEM | 63511 |
| SIDEM | 63522 |
| SIDEM | 63523 |
| SWAG GERMANY | 30 93 8859 |
| OCAP | 0580286 |
| OCAP | 0590286 |
| OCAP | 0600286 |
| FLENNOR | FL420-A |
| FLENNOR | FL429-A |
| MGA | DB7597 |
| MGA | DB8597 |
| FAI | SS1332 |
| JP GROUP | 1144402770 |
| JP GROUP | 1144402779 |
| JP GROUP | 1144402780 |
| JP GROUP | 1144402789 |
| TOPRAN GERMANY | 104 011 |
| TOPRAN GERMANY | 104 012 |
| AUTOMEGA | 3042208036N0A |
| AUTOMEGA | 3042208046N0A |
| FIRST LINE | FDL6442 |
| FIRST LINE | FDL6443 |
| FIRST LINE | FTR4761 |
| RTS | 90-00919-1 |
| RTS | 90-00919-2 |
| BORG & BECK | BDL6442 |
| BORG & BECK | BDL6443 |
| BORG & BECK | BTR4761 |
| FRAP | T/513 |
| FRAP | T/514 |
| VEMA | 23560 |
| STARLINE | 42.28.731 |
| REINWEG | 71018 |
| REINWEG | 75198 |