| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Dimensiune filet 1 | M14x1,5 |
| Dimensiune filet 2 | M14x1,5 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu directie servoasistata |
| Lungime [mm] | 308 |
| Partea montare | Axa fata dreapta |
| Partea montare | Axa fata stanga |
| Producator | Cod |
|---|---|
| SEAT | 6N0422803A |
| SEAT | 6N0422804A |
| VOLKSWAGEN | 6N0422803A |
| VOLKSWAGEN | 6N0422804A |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| SPIDAN | 51446 |
| RUVILLE | 925409 |
| RUVILLE | 925420 |
| LEMFORDER | 28982 01 |
| QUINTON HAZELL | QR2938S |
| DELPHI | TA2020 |
| METZGER | 51005208 |
| TRISCAN | 8500 29202 |
| NK | 5034762 |
| OPTIMAL | G2-118 |
| MAPCO | 19696/1 |
| MOOG | VO-AX-8275 |
| SIDEM | 63511 |
| TRW | JAR507 |
| KAMOKA | 9963511 |
| OCAP | 0601060 |
| SASIC | 9006235 |
| FIRST LINE | FTR4761 |
| VEMA | 23560 |
| STARLINE | 42.28.731 |
| IR | 52-03751 |
| ITN | 06-118-G2 |
| QWP | WSS421 |
| PREMIERE | FDB.635 |