| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Info 1 | cu accesorii |
| Partea montare | punte fata |
| Partea montare | stanga |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1J0422803 |
| AUDI | 1J0422803A |
| SEAT | 1J0422803 |
| SEAT | 1J0422803A |
| SKODA | 1J0422803 |
| SKODA | 1J0422803A |
| VOLKSWAGEN | 1J0422803 |
| VOLKSWAGEN | 1J0422803A |
| VW (FAW) | 1JD422803 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| TRW | JRA129 |
| QWP | WSS388 |