Bujii
KJ16CR-L11
DENSO
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| Numar bucati necesare | 3 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1,1 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Diametru [mm] | 14 |
| pt. cod original (OE) | 101-905-601B |
| Tehnica de cuplaj | Solid SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Greutate brută [g] | 46 |
| articol alternativ | IK16TT |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
0 242 236 565
BOSCH
| An fabricatie de la | 200111 |
| Numar bucati necesare | 3 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Moment strangere [Nm] | 28 |
| Dimensiune filet | M 14 x 1,25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Deschidere cheie | 16 |
| pozitia scanteii (mm) | 7 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
8EH 188 704-231
HELLA
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| Moment strangere de [Nm] | 20 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 30 |
| Moment strangere [Nm] | 28 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! | |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1,1 |
| Dimensiune filet | M14 x 1,25 |
| Deschidere cheie | 16 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Lungime filet [mm] | 19 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
7090537
KAMOKA
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Lungime filet [mm] | 19 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
CET3
CHAMPION
| Numar bucati necesare | 3 |
| alternativ | |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Numar informatii tehnice | CET3 |
| Tehnica de cuplaj | SAE |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Rezistenta de la [kOhm] | 1 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 2 |
| Calitate/Clasa | Ti Poly-V |
| pozitia scanteii (mm) | 5 |
| Moment strangere de [Nm] | 25 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 30 |
| Lungime ax [mm] | 3 |
| Lungime ambalaj [cm] | 8,85 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,6 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,35 |
| Proeminenta [mm] | 3 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat