Bujii
0 242 240 659
BOSCH
| An fabricatie de la | 200111 |
| Tip combustibil | CNG/LPG |
| Se va înlocui dupa km | 15000 |
| Numar bucati necesare | 3 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,7 |
| Moment strangere [Nm] | 28 |
| Dimensiune filet | M 14 x 1,25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Deschidere cheie | 16 |
| pozitia scanteii (mm) | 5 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
8EH 188 705-041
HELLA
| An fabricatie de la | 200111 |
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| An fabricatie de la | 200111 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| Moment strangere [Nm] | 25 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1,0 |
| Dimensiune filet | M14 x 1.25 |
| Deschidere cheie | 16 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
UPT3
BERU
| Numar bucati necesare | 3 |
| alternativ | |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Dimensiune filet | M14x1,25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Tehnica de cuplaj | SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Rezistenta de la [kOhm] | 1 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 2 |
| Calitate/Clasa | Poly-V Tit |
| Moment strangere de [Nm] | 25 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 30 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
Z200
BERU
| Cod motor | BME |
| Bujie | Nickel-Cupru-electroda mijlocie |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Deschidere cheie | 16mm |
| Lungime filet [mm] | 22 |
| Moment strangere de [Nm] | 25 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 30 |
| Rezistenta de la [kOhm] | 1 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 3 |
| Lungime ambalaj [cm] | 9 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
Z200
BERU
| Numar bucati necesare | 3 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Impachetare conform listei | |
| Dimensiune filet | M14x1,25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Numar informatii tehnice | 14 F-7 HUR2 |
| Tehnica de cuplaj | SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere de [Nm] | 25 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 30 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat