Set segmenti piston
FR10-507700
FRECCIA
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Alezaj piston [mm] | 76,5 |
| Numar componente | 1.1,20 2.1,50 3.2,50 |
| Numar componente | 1.CR2.P3.CR |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800054110000
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Separarea blocurilor | |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| Alezaj piston [mm] | 76,51 |
| Numar componente | 61205 |
| Numar componente | 84762 |
| Numar componente | 85724 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-447800-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| alternativ | |
| Alezaj piston [mm] | 76,5 |
| Numar componente | 1.2mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.5mm 005 P GOE13 |
| Numar componente | 2.5mm 712 CR ST |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-502800-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| Alezaj piston [mm] | 76,5 |
| Numar componente | 1.2mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Numar componente | 2.5mm 712 CR ST |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-447807-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| alternativ | |
| Supradimensionare (mm) | 0,5 |
| Alezaj piston [mm] | 77 |
| Numar componente | 1.2mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.5mm 005 P GOE13 |
| Numar componente | 2.5mm 712 CR ST |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat