Set segmenti piston
030 32 N0
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 76,51 |
| Numar componente | 1. R 1.2 Mo |
| Numar componente | 2. NM 1.5 |
| Numar componente | 3. 3S 2.5 Cr |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Greutate netă [g] | 24 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-103100-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Alezaj piston [mm] | 76,5 |
| Numar componente | 1.2mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.5mm 005 P GOE13 |
| Numar componente | 2.5mm 236 P GOE13 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800054110050
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Separarea blocurilor | |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| Alezaj piston [mm] | 77 |
| Numar componente | 61758 |
| Numar componente | 85529 |
| Numar componente | 87612 |
| Stadiul reparatiei | 0,50 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
030 82 N1
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 76,76 |
| Numar componente | 1. R 1.2 N |
| Numar componente | 2. M 1.5 |
| Numar componente | 3. 3S 2.5 Cr |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
| Greutate netă [g] | 48 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
030 82 N0
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 76,51 |
| Numar componente | 1. R 1.2 N |
| Numar componente | 2. M 1.5 |
| Numar componente | 3. 3S 2.5 Cr |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Greutate netă [g] | 24 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat