Set segmenti piston
08-148300-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 16068 |
| Numar motor TECDOC | 17912 |
| Alezaj piston [mm] | 81 |
| Numar componente | 1.0mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.2mm 026 P GOE13 |
| Numar componente | 2.0mm 231 CR P KV1 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800049811000
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 16068 |
| Separarea blocurilor | |
| Numar motor TECDOC | 17912 |
| Alezaj piston [mm] | 81,01 |
| Numar componente | 61937 |
| Numar componente | 61938 |
| Numar componente | 61939 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
030 77 V0
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 81,0 |
| Numar componente | 1. R 1.00 N |
| Numar componente | 2. NM 1.2 |
| Numar componente | 3. 3S 2.00 N |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
| Greutate netă [g] | 32 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
030 77 N1
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 81,51 |
| Numar componente | 1. R 1.0 N |
| Numar componente | 2. NM 1.2 |
| Numar componente | 3. DSF 2.0 Cr |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Greutate netă [g] | 18 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
030 77 N0
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 81,0 |
| Numar componente | 1. R 1.0 N |
| Numar componente | 2. NM 1.2 |
| Numar componente | 3. DSF 2.0 Cr |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Greutate netă [g] | 19 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat