Set segmenti piston
08-148307-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 16068 |
| Numar motor TECDOC | 17912 |
| Supradimensionare (mm) | 0,5 |
| Alezaj piston [mm] | 81,5 |
| Numar componente | 1.0mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.2mm 026 P GOE13 |
| Numar componente | 2.0mm 231 CR P KV1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
B19035
BORSEHUNG
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800049811050
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 16068 |
| Separarea blocurilor | |
| Numar motor TECDOC | 17912 |
| Alezaj piston [mm] | 81,51 |
| Numar componente | 62285 |
| Numar componente | 62286 |
| Numar componente | 85714 |
| Stadiul reparatiei | 0,50 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
B19037
BORSEHUNG
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
R1005700
ENGINETEAM
| Numar motor TECDOC | 16068 |
| Numar motor TECDOC | 17912 |
| Alezaj piston [mm] | 81,01 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat