Set segmenti piston
FR10-384100
FRECCIA
| Numar motor TECDOC | 16532 |
| Numar motor TECDOC | 18302 |
| Alezaj piston [mm] | 79,5 |
| Numar componente | 1.1,50 2.1,50 3.2,50 |
| Numar componente | 1.CRP2.P3.CR |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-104200-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 16532 |
| Numar motor TECDOC | 18302 |
| Alezaj piston [mm] | 79,5 |
| Numar componente | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Numar componente | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Numar componente | 2.5mm 712 CR P ST |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
022 02 N0
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 79,5 |
| Numar componente | 1. R 1.5 Mo |
| Numar componente | 2. NM 1.5 |
| Numar componente | 3. 3S 2.5 Cr |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
| Greutate netă [g] | 45 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-105200-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 16532 |
| Alezaj piston [mm] | 79,5 |
| Numar componente | 1.2mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Numar componente | 2.5mm 712 CR P ST |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
55838
ASAM
| Alezaj piston [mm] | 79,5 |
| Numar componente | 1. R 1.5 Mo |
| Numar componente | 2. NM 1.5 |
| Numar componente | 3. 3S 2.5 Cr |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat