Set segmenti piston
022 02 N1
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 80,0 |
| Numar componente | 1. R 1.5 Mo |
| Numar componente | 2. NM 1.5 |
| Numar componente | 3. 3S 2.5 Cr |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Greutate netă [g] | 25 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
022 15 N0
MAHLE
| Cod motor | K4M 760 |
| Alezaj piston [mm] | 79,5 |
| Numar componente | 1. R 1.2 Mo P |
| Numar componente | 2. NM 1.5 |
| Numar componente | 3. 3S 2.5 Cr |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
| Greutate netă [g] | 32 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-105207-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 16532 |
| Supradimensionare (mm) | 0,5 |
| Alezaj piston [mm] | 80 |
| Numar componente | 1.2mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Numar componente | 2.5mm 712 CR P ST |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800053010000
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 16532 |
| Alezaj piston [mm] | 79 |
| Numar componente | 60930 |
| Numar componente | 60932 |
| Numar componente | 70812 |
| Stadiul reparatiei | 0,50 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-104207-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 16532 |
| Numar motor TECDOC | 18302 |
| Supradimensionare (mm) | 0,5 |
| Alezaj piston [mm] | 80 |
| Numar componente | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Numar componente | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Numar componente | 2.5mm 712 CR P ST |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat