Far dreapta
20-0289-05-2
TYC
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | H1 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără motor electric |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
20-0290-05-2
TYC
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | H1 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără motor electric |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
551-1142L-LD-EM
ABAKUS
| An fabricatie pana la | 200512 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără motor electric |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumini de delimitare |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu far de ceata |
| Constructie lampa | Halogen |
| TIp lampa | H1 |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | PY21W |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | P14.5s |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BAU15s |
| Numar articol par | 551-1142R-LD-EM |
| Presiune optica | alb |
| Sectiune | partea exterioara |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
551-1142R-LD-EM
ABAKUS
| An fabricatie pana la | 200512 |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără motor electric |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumini de delimitare |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu far de ceata |
| Constructie lampa | Halogen |
| TIp lampa | H1 |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | PY21W |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | P14.5s |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BAU15s |
| Numar articol par | 551-1142L-LD-EM |
| Presiune optica | alb |
| Sectiune | partea exterioara |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
088335
VALEO
| An fabricatie pana la | 200602 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | dreapta |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| TIp lampa | H7 |
| Functie de lampa | cu fază lungă (halogen) |
| TIp lampa | H1 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Presiune optica | alb |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 088334 |
| Greutate [kg] | 2,9 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat