Far dreapta
551-1162R-LD-EM
ABAKUS
| An fabricatie de la | 200601 |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără motor electric |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumini de delimitare |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Constructie lampa | Halogen |
| TIp lampa | H1 |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | PY21W |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | P14.5s |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BAU15s |
| Numar articol par | 551-1162L-LD-EM |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
043280
VALEO
| An fabricatie pana la | 200810 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | stanga |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | H1 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 043281 |
| Greutate [kg] | 3,51 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
043281
VALEO
| An fabricatie pana la | 200810 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | dreapta |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | H1 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 043280 |
| Greutate [kg] | 3,73 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
20-1071-25-2
TYC
| An fabricatie de la | 200602 |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H7/H1 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu motor electric |
| Versiune | With Bumper Bracket |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
4375961V
VAN WEZEL
| An fabricatie de la | 200602 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | H7/H1 |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Culoare lentile | transparent |
| Producător | Valeo |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 4375962V |
| Calitate | OES |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat