Far stanga
3752961
VAN WEZEL
| An fabricatie de la | 201101 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | H7/H1 |
| TIp lampa | PY24W |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Functie de lampa | cu lumina de zi |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Culoare carcasa | crom |
| Numar informatii tehnice | PL, AS5 |
| Respectati instructiunile de montaj | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 3752962 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
3752962
VAN WEZEL
| An fabricatie de la | 201101 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7/H1 |
| TIp lampa | PY24W |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Functie de lampa | cu lumina de zi |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Culoare carcasa | crom |
| Numar informatii tehnice | PL, AS5 |
| Respectati instructiunile de montaj | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 3752961 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
3752965
VAN WEZEL
| An fabricatie de la | 201101 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | H7/H1 |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Culoare carcasa | negru |
| Numar informatii tehnice | ASM |
| Respectati instructiunile de montaj | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 3752966 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
3752966
VAN WEZEL
| An fabricatie de la | 201101 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7/H1 |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Culoare carcasa | negru |
| Numar informatii tehnice | ASM |
| Respectati instructiunile de montaj | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 3752965 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
20-12630-10-21
TYC
| An fabricatie de la | 201101 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H7/H1 |
| TIp lampa | W21/5W |
| TIp lampa | PSY24W |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu motor electric |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Versiune | CZ Certified |
| Culoare carcasa | negru |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat