Far stanga
20-1196-05-2
TYC
| An fabricatie pana la | 201101 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H7/H1 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu motor electric |
| Culoare carcasa | negru |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
20-1195-05-2
TYC
| An fabricatie pana la | 201101 |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H7/H1 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu motor electric |
| Culoare carcasa | negru |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
043379
VALEO
| Serie șasiu (VIN)până la | B4157375 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | stanga |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | H1 |
| Culoare cadru | negru |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 043380 |
| Greutate [kg] | 4,11 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
442-1169LMLEM2B
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu capac bec |
| TIp lampa | H7/H1 |
| TIp lampa | PY24W |
| TIp lampa | W21/5W |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | P14.5s |
| Culoare | negru |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Numar articol par | 442-1169RMLEM2B |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
043380
VALEO
| Serie șasiu (VIN)până la | B4157375 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | dreapta |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | H1 |
| Culoare cadru | negru |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 043379 |
| Greutate [kg] | 3,15 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat