Far dreapta
442-1169RMLEM2B
ABAKUS
| Partea de montare | dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu capac bec |
| TIp lampa | H7/H1 |
| TIp lampa | PY24W |
| TIp lampa | W21/5W |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | P14.5s |
| Culoare | negru |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Numar articol par | 442-1169LMLEM2B |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
043375
VALEO
| Serie șasiu (VIN)până la | B4157375 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | stanga |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | H1 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 043376 |
| Greutate [kg] | 3,15 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
043376
VALEO
| Serie șasiu (VIN)până la | B4157375 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | dreapta |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | H1 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 043375 |
| Greutate [kg] | 3,2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
3750962
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 201103 |
| nu se aplică liniei/variantei de dotare a vehiculului | Sport; 111Edition |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7/H1 |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Numar informatii tehnice | EF |
| Respectati instructiunile de montaj | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 3750961 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
3750961
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 201103 |
| nu se aplică liniei/variantei de dotare a vehiculului | Sport; 111Edition |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | H7/H1 |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Numar informatii tehnice | EF |
| Respectati instructiunile de montaj | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 3750962 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat