Set segmenti piston
011 84 N1
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 73,0 |
| Numar componente | 1. R 1.2 N |
| Numar componente | 2. M 1.5 P |
| Numar componente | 3. 3S 2.0 Cr |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800070910000
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 14008 |
| Alezaj piston [mm] | 72,5 |
| Numar componente | 63127 |
| Numar componente | 63130 |
| Numar componente | 63133 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
011 84 N0
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 72,5 |
| Numar componente | 1. R 1.2 N |
| Numar componente | 2. M 1.5 P |
| Numar componente | 3. 3S 2.0 Cr |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-102700-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 14008 |
| Alezaj piston [mm] | 72,5 |
| Numar componente | 1.2mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.5mm 005 P GOE13 |
| Numar componente | 2.0mm 712 CR ST |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
120035004200
NPR
| Numar componente | 1. 1,20 |
| Numar componente | 2. 1,50 |
| Numar componente | 3. 2,00 |
| Dimensiune standard (STD) | |
| Diametrul orificiului [mm] | 72,50 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat