Set segmenti piston
08-102707-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 14008 |
| Supradimensionare (mm) | 0,5 |
| Alezaj piston [mm] | 73 |
| Numar componente | 1.2mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.5mm 005 P GOE13 |
| Numar componente | 2.0mm 712 CR ST |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800070910025
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 14008 |
| Alezaj piston [mm] | 72,75 |
| Numar componente | 63128 |
| Numar componente | 63131 |
| Numar componente | 63134 |
| Stadiul reparatiei | 0,25 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800070910050
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 14008 |
| Alezaj piston [mm] | 73 |
| Numar componente | 63129 |
| Numar componente | 63132 |
| Numar componente | 63135 |
| Stadiul reparatiei | 0,50 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat