| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Tip filtru | cu efect antibacterial |
| Tip filtru | Filtru carbune activ cu polifenol |
| Producator | Cod |
|---|---|
| VAG | 1K0819644 |
| VAG | 1K0819644A |
| VAG | 1K0819644B |
| VAG | 1K1819653 |
| VAG | 1K1819653A |
| VAG | 1K1819653B |
| VAG | JZW819653B |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| AC DELCO | PU1084E |
| FIL FILTER | HC 7124 |
| VALEO | 698800 |
| VALEO | 698801 |
| VALEO | 701001 |
| VALEO | 708800 |
| VALEO | 708801 |
| BOSCH | 1 987 432 097 |
| BOSCH | 1 987 432 397 |
| PURFLUX | AH202 |
| PURFLUX | AH378 |
| PURFLUX | AHC202 |
| PURFLUX | AHC378 |
| PUROLATOR | I19233 |
| PUROLATOR | I19411 |
| FRAM | CF11486 |
| FRAM | CF9922 |
| FRAM | CFA11486 |
| FRAM | CFA9921 |
| DENSO | DCF052K |
| HENGST | E998LC |
| HENGST | E998LI |
| DELPHI | TSP0325174 |
| DELPHI | TSP0325174C |
| TECNOCAR | E409 |
| TECNOCAR | E672 |
| TECNOCAR | EC409 |
| TECNOCAR | EC672 |
| FEBI BILSTEIN | 21312 |
| FEBI BILSTEIN | 21314 |
| MAPCO | 65801 |
| MAPCO | 67801 |
| UFI | 53.148.00 |
| UFI | 54.124.00 |
| CORTECO | 21653008 |
| CORTECO | 21653024 |
| SOFIMA | S 3148 C |
| SOFIMA | S 4124 CA |
| CLEAN | NC2129CA |
| CLEAN | NC2132 |
| ALCO FILTERS | MS-6274 |
| ALCO FILTERS | MS-6274C |
| VEMO | V10-30-1003-1 |
| VEMO | V10-31-1001-1 |
| AC DELCO | PUK1084E |
| SCT GERMANY | SA 1166 |
| SCT GERMANY | SAK 166 |
| 3F QUALITY | 1611 |
| 3F QUALITY | 611 |
| MEAT & DORIA | 17295 |
| MEAT & DORIA | 17295K |
| FILTRON | K1111 |
| FILTRON | K1111A |
| BLUE PRINT | ADV182502 |
| BLUE PRINT | ADV182504 |
| COOPERSFIAAM | PC8155 |
| COOPERSFIAAM | PC8348 |
| COOPERSFIAAM | PCK8155 |
| COOPERSFIAAM | PCK8348 |
| UNICO FILTER | AC 2834 |
| UNICO FILTER | ACK 2834 |
| MISFAT | HB166 |
| MISFAT | HB166C |
| FIL FILTER | HCK 7124 |
| ETL | EKF118 |
| ETL | EKF118A |
| REPSTAR | RPS VW02101002 |
| ARMAFILT | K-210/280.33 |
| VOLKSWAGEN | 1K1819653B |
| AUTOKARMA | AKS 000 049 |
| DREISSNER | K0691 |