| Specificatii tehnice | |
|---|---|
| Conector conducta | clema dubla |
| Diametru [mm] | 50,5 |
| Lungime [mm] | 95 |
| Producator | Cod |
|---|---|
| AUDI | 1K0253141A |
| AUDI | 893253139 |
| BMW | 18101439722 |
| BMW | 18307560777 |
| SEAT | 1K0253141A |
| SEAT | 893253139 |
| SKODA | 1K0253141A |
| SKODA | 893253139 |
| VOLKSWAGEN | 1K0253141A |
| VOLKSWAGEN | 893253139 |
| Producator | Cod produs |
|---|---|
| ERNST | 223447 |
| QWP | WEX9119 |