Filtru ulei
15320/4
HOFFER
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 66 |
| Înaltime [mm] | 75 |
| pt. cod original (OE) | 9008091045 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
F 026 407 221
BOSCH
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 72 |
| Dimensiune filet | 3/4" 16 UNF-2B |
| Diametru exterior [mm] | 65 |
| Diametru exterior inel de etanșare [mm] | 62 |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 52 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
30-14 322 0000
MEYLE
| Diametru exterior [mm] | 67 |
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Dimensiune filet | 3/4"-16 UNF |
| Înaltime [mm] | 76 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
39829
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 83 |
| Diametru exterior [mm] | 69 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADM52111
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 87 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71,5 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat