Filtru ulei
ADV182133
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 140 |
| Diametru exterior [mm] | 90 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
A210015
DENCKERMANN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 183 |
| Dimensiune filet | 3/4"-16 UNF |
| Diametru exterior 1 [mm] | 93 |
| Diametru interior 1 [mm] | 71 |
| Diametru interior 2 [mm] | 62 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
OC 257
KNECHT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Diametru [mm] | 93,4 |
| Înaltime [mm] | 142,0 |
| Dimensiune filet | 3/4"-16UNF-2B |
| Diametru 2 [mm] | 71,5 |
| Diametru simering [mm] | 62,0 |
| Moment strangere [Nm] | 20 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
| Tip supapa | supapa refulare |
| Inaltime ambalaj [cm] | 15,00 |
| Greutate netă [g] | 544 |
| Lungime ambalaj [cm] | 9,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 9,50 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
0 451 103 347
BOSCH
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 140 |
| Dimensiune filet | 3/4" 16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 86 |
| Diametru exterior inel de etanșare [mm] | 72 |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 63 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 2,5 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu doua ventile blocare retur |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
586056
VALEO
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 175 |
| Dimensiune filet | UNF 3/4" -16 |
| Diametru exterior [mm] | 94 |
| Diametru interior 1 [mm] | 72 |
| Diametru interior 2 [mm] | 63 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 2,5 |
| Greutate [kg] | 0,758 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat