Filtru ulei
586047
VALEO
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 81 |
| Dimensiune filet | UNF 3/4" -16 |
| Diametru exterior [mm] | 94 |
| Diametru interior 1 [mm] | 72 |
| Diametru interior 2 [mm] | 63 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1 |
| Greutate [kg] | 0,483 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
15060/4
MEAT & DORIA
| Înaltime [mm] | 90 |
| Diametru exterior [mm] | 66 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| pt. cod original (OE) | 9091503004 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
23.253.00
UFI
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1 |
| Înaltime [mm] | 87 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 74 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
| Diametru exterior 1 [mm] | 76,5 |
| Diametru exterior 2 [mm] | 71 |
| Diametru interior 1 [mm] | 63 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADM52111
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 87 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71,5 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
27289
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 96 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat