Filtru ulei
26-0582
MAXGEAR
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 87 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
108977
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 86 |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADN12119
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 92 |
| Diametru exterior [mm] | 95 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
108330
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 79 |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 72 |
| pt. cod original (OE) | 04E 115 561 H |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
A211088
DENCKERMANN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Greutate [kg] | 0,31 |
| Înaltime [mm] | 86 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Diametru interior 1 [mm] | 71 |
| Diametru interior 2 [mm] | 63 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat