Filtru ulei
39767
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 80 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
15315/3
HOFFER
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Înaltime [mm] | 100 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu doua ventile blocare retur |
| pt. cod original (OE) | 4371580 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
586019
VALEO
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 96 |
| Dimensiune filet | UNF 3/4" -16 |
| Diametru exterior [mm] | 93 |
| Diametru interior 1 [mm] | 72 |
| Diametru interior 2 [mm] | 63 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 0,8 |
| Greutate [kg] | 0,415 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
OP 520
FILTRON
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Regulamentul UE privind siguranța produselor (GPSR) | IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec. |
| Înaltime [mm] | 90 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 94 |
| Diametru interior 1 [mm] | 73 |
| Diametru interior 2 [mm] | 63 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
185230
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 100 |
| Diametru exterior [mm] | 96 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 64,5 |
| Diametru exterior inel de etanșare [mm] | 71,6 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat