Filtru ulei
184116
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 94 |
| Diametru exterior [mm] | 78 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
23.413.00
UFI
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1,2 |
| Înaltime [mm] | 92 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Diametru exterior 1 [mm] | 78 |
| Diametru exterior 2 [mm] | 71 |
| Diametru interior 1 [mm] | 61 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADM52111
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 87 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71,5 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
LS357
PURFLUX
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 85 |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Diametru 3 [mm] | 62 |
| Diametru 4 [mm] | 72 |
| Dimensiune filet 1 | 3/4"-16 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADT32114
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 100 |
| Diametru exterior [mm] | 78 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat