Filtru ulei
586083
VALEO
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 91 |
| Dimensiune filet | UNF 3/4" -16 |
| Diametru exterior [mm] | 78 |
| Diametru interior 1 [mm] | 69 |
| Diametru interior 2 [mm] | 62 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1 |
| Greutate [kg] | 0,352 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
J1313034
HB JAKOPARTS
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 94 |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Dimensiune filet | 3/4 - 16UNF |
| Diametru interior [mm] | 62 |
| Cod articol al dispozitivului special recomandat | J9131003 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
F 026 407 005
BOSCH
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 81 |
| Dimensiune filet | 3/4" 16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Diametru exterior inel de etanșare [mm] | 72 |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 63 |
| Calitate | 1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
50013919
KOLBENSCHMIDT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Diametru exterior 1 [mm] | 76 |
| Diametru interior 1 [mm] | 62 |
| Dimensiune filet | 3/4-16UNF |
| Înaltime [mm] | 93 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADM52118
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 94 |
| Diametru exterior [mm] | 78 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat