Filtru ulei
15416
HOFFER
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 86 |
| Înaltime [mm] | 119 |
| pt. cod original (OE) | 028115561B |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADV182147
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 142 |
| Diametru exterior [mm] | 93 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
105 758
TOPRAN GERMANY
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Diametru exterior [mm] | 93 |
| Înaltime [mm] | 114 |
| Filet cuplaj | 3/4" - 16 UNF |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu etansare |
| Materialul carcasei | tabla de otel |
| Atentie la prescrierile producatorului de autovehicol | |
| Respectati cantitatea de umplere sistem |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
586075
VALEO
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 138 |
| Dimensiune filet | UNF 3/4" -16 |
| Diametru exterior [mm] | 75 |
| Diametru interior 1 [mm] | 70 |
| Diametru interior 2 [mm] | 62 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 2,2 |
| Greutate [kg] | 0,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
50013513
KOLBENSCHMIDT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Diametru exterior 1 [mm] | 87 |
| Diametru interior 1 [mm] | 62 |
| Diametru exterior 2 [mm] | 72 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Înaltime [mm] | 119 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 2,5 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat